Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Název loga
Název loga

 

sbornik_dobre_praxe_web.jpg (JPG 1000x1417px )

Sborník dobré praxe rodinné politiky v Libereckém kraji

Liberecký kraj vydal v roce 2022 v rámci projektu "Systémová podpora práce s rodinnou v Libereckém kraji" (více informací o projektu zde) Sborník dobré praxe rodinné politiky v Libereckém kraji. Distribucí tohoto sborníku chce Liberecký kraj dostat problematiku rodinné politiky více do povědomí obcí a ukázat, co rodinná politika přináší.

 

Za tímto účelem bylo přistoupeno k oslovení aktérů věnujících se podpoře rodin v kraji, mezi kterými byly například obce, nestátní neziskové organizace, příspěvkové organizace nebo také soukromé firmy. Sesbírané příklady zahrnují mnoho různých oblastí, ve kterých lze rodiny podporovat, ať už je to slaďování rodinného a pracovního života, podpora rovných příležitostí, podpora bydlení, rozvoj volnočasových aktivit, zvýšení rodičovských kompetencí, stabilizace a rozvoj rodinných vztahů a nebo také podpora mezigeneračních vztahů.            

 

Sborník je k dispozici v elektronické verzi (ke stažení níže) a v tištěné verzi je distribuován do obcí Libereckého kraje.

 

Ve sbírání příkladů dobré praxe bude Liberecký kraj pokračovat i po vydání tohoto sborníku a případné další příspěvky budou v elektronické verzi uveřejněny na této stránce. Víte-li o nějakém příkladu dobré praxe z Libereckého kraje, zašlete nám ho na e-mail rodina@kraj-lbc.cz.  

 

 

Všem autorům příspěvků uveřejněných ve vydaném sborníku velice děkujeme za jejich spolupráci.

 

 

31.8.2023

V rámci sdílení dobré praxe rodinné politiky v Libereckém kraji zveřejňujeme příspěvek o akci Sousedění - nedělní piknik v parku, kterou uspořádal spolek Kulturnov, z. s.

14.7.2023

V rámci sdílení dobré praxe rodinné politiky v Libereckém kraji zveřejňujeme příspěvek z města Semily, který byl uveřejněn také v 6. čísle zpravodaje Rodinám - ZDE. Přiložené soubory