Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Název loga
Název loga

Od roku 2023 nabízíme obecním úřadům obcí s rozšířenou působností a organizacím s pověřením pro výkon sociálně-právní ochrany dětí bezplatné zapůjčení podpůrných předmětů (viz přehled níže) a informační materiály (letáky, brožura Něco málo o náhradní rodinné péči) k využití na akce, které podporují rozvoj náhradní rodinné péče.

 

  • 4 oboustranné rolované bannery s mýty o pěstounství
  • 4 jednostranné rolované bannery se skutečnými příběhy pěstounství z Libereckého kraje
  • 1 jednostranný rolovaný banner s obecnými informacemi o pěstounství
  • přenosný skládací stolek
  • reklamní vlajka (tzv. beach flag)

 

V případě zájmu kontaktujte koordinátorku kampaně Mgr. Kamilu Tůmovou (e-mail: kamila.tumova@kraj-lbc.cz). Na uvedený e-mail, prosím, zašlete vyplněný Předávací formulář k zápujčce podpůrného vybavení ke kampani MÍT DOMOVA A RODINU (ke stažení níže v Přiložených souborech). Vybavení je uskladněno v budově Krajského úřadu Libereckého kraje (na adrese: U Jezu 642/2a, Liberec 2, 461 80). Přepravu, montáž a demontáž zapůjčeného vybavení si zajišťuje objednatel sám. Zapůjčení je bezplatné, avšak objednatel se zavazuje, že pro potřeby krajského úřadu doloží krátkou zprávu o proběhlé akci (k čemu byly předměty využity včetně termínu a názvu akce) a elektronicky zašle spolu s fotografiemi na e-mailovou adresu koordinátorky kampaně. Zpráva bude vyvěšena na této webové stránce v sekci Aktuality. Veškeré aktivity realizované k podpoře a propagaci NRP mohou být s předstihem zveřejněny na webové stránce v sekci Kalendář akcí. Akci může realizátor vložit sám do Kalendáře akcí, případně požádat e-mailem koordinátorku kampaně o její vložení.

 

23.3.2023

Od roku 2023 nabízí Liberecký kraj obecním úřadům obcí s rozšířenou působností a organizacím s pověřením pro výkon sociálně-právní ochrany dětí bezplatné zapůjčení podpůrných předmětů (viz přehled níže) a informační materiály (letáky, brožura Něco málo o náhradní rodinné péči) k využití na akce, které podporují rozvoj náhradní rodinné péče.Přiložené soubory
Fotogalerie


 Navigace