Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Název loga
Název loga

Kalendář akcí

Akce datum

13. Listopadu 11:00 - 11. Prosince 17:00

Putovní výstava Příběhy a mýty o pěstounství v Jablonci nad Nisou

Putovní výstava Příběhy a mýty o pěstounství zavítala opět do města Jablonec nad Nisou. Tentokrát však do prostor radnice. Ve vstupní hale si mohou návštěvníci přečíst, jaké panují mezi lidmi mýty a předsudky o pěstounství a také se mohou seznámit se 3 skutečnými příběhy dětí, které vyrůstají v pěstounské péči v Libereckém kraji. Výstava bude v prostorách radnice k vidění ve dnech od 13.11. do 11.12. V rámci výstavy jsou také k dispozici pro zájemce informační materiály - např. brožura Něco málo o náhradní rodinné péči (v elektronické verzi ZDE), nejnovější 8. číslo zpravodaje Rodinám (v elektronické verzi ZDE) nebo kvíz Co všem vím, či nevím o pěstounství?

Akce datum

15. Listopadu
16:00

Beseda Flexibilní pracovní úvazky z pohledu firemní rodinné politiky

Cílem besedy je předat informace a diskutovat situace v zaměstnání, které mají vliv na slaďování rodinného života zaměstnanců a zároveň na vytváření pozitivního firemního prostředí pro rodiny prostřednictvím flexibilních pracovních úvazků jako jedné z možností spolupráce zaměstnavatele a zaměstnance na principu WIN WIN. Více informací na plakátu.

Akce datum

25. Listopadu
10:00 - 17:00

Kašparovo nejen taškaření

Přes tisíc nových, originálních textilních výrobků: tašky, batohy, polstářky, ponožky, háčkovaná zvířátka a mnohé další ... 


Vložit akci