Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Název loga
Název loga

Kalendář akcí

Akce datum

12. Října - 14. Října

Kampaň MÍT DOMOV A RODINU bude na veletrhu EDUCA EXPO

Letos poprvé budeme s kampaní MÍT DOMOV A RODINU "Samozřejmost, nebo vzácnost?" přítomni na největším veletrhu škol a firem na severu Čech, EDUCA EXPO v Home Credit Aréně v Liberci.Veletrh je zdarma! Moc rádi se s vámi potkáme osobně u našeho infostánku v horní části arény (mezi vystavovateli z řad firem). Přijďte se zeptat na cokoliv, co vás zajímá o náhradním rodičovství.Veškeré informace o veletrhu najdete zde: ZDE

Akce datum

17. Října
18:00 - 19:00

Beseda Adaptace dětí do náhradních rodin s Mgr. Hanou Heindorferovou

Beseda s Mgr. Hanou Heindorferovou poskytne teoretický pohled na adaptaci dětí i rodičů na změny v rodinném systému - při narození dítěte, nebo přijetí dítěte do náhradní rodinné péče. Zájemci se dozví, co se děje v dětské psychice a také v psychice rodičů a jak adaptaci co nejlépe zvládnout, případně, co dělat, pokud máme pocit, že se něco nedaří.

Akce datum

19. Října
15:30 - 17:30

O náhradním rodičovství s Živými knihami

V prostorách knihovny IGI Vratislavice nad Nisou proběhne Živá knihovna o náhradním rodičovství s Živými knihami. V čase od 15:30 do 17:30 hod. si mohou zájemci na základě anotací Živých knih vybrat životní příběh, který je zaujme a následně si s dotyčnou Živou knihou (člověkem) popovídat a získat tak více informací o náhradním rodičovství. Zájemcům bude k dispozici 5 Živých knih: dlouhodobá pěstounka, pěstounka na přechodnou dobu, osvojitelka, klíčová pracovnice z doprovázející organizace a psychoterapeutka. 

Akce datum

19. Října
18:00 - 19:00

Identita dítěte v náhradní rodinné péči

Proč je pro děti v náhradní rodinné péči důležité znát své kořeny a porozumět vlastní historii. Jaký má vliv identita na utváření si vlastního pohledu na sebe sama a další vnímání světa. 

Akce datum

20. Října

Setkání osvojitelů v Náruči

Jste adoptivní rodiče? Přijďte na Setkání osvojitelů v Náruči. Těšit se můžete na: přívětivý prostor na setkání, podporu ve sdílení vašich zkušeností, prožitků, obav a radostí náhradních rodičů, otevřenost k vašim potřebám a očekávánímpředstavení Centra pro rodinu NáručK tématu osvojení předá své zkušenosti: Mgr. Hana Heindorferová, psycholog a rodinný terapeut


Vložit akci