Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Název loga
Název loga

4. ročník kampaně Festival rodiny

Datum:  14. Května - 18. Června
Místo:  Liberecký kraj
Organizátor:  Síť pro rodinu
Www:  www.festivalrodiny.cz


Síť pro rodinu pořádá 4. ročník kampaně Festival rodiny. Jedná se o celonárodní osvětovou kampaň, která podporuje prevenci zdravé a funkční rodiny a podněcuje ji ke společnému trávení volného času.
Kampaň upozorňuje na hodnotu rodiny, ale i na přínos práce Sítě pro rodinu, mateřských, rodinných a komunitních center a dalších organizací pracujících s rodinami, jakožto důležitých aktérů působících na poli prevence.


Během šesti týdnů ode Dne matek (letos 14. května) přes Den rodiny, Den dětí až po Den otců (letos 18. června) se konají akce, při kterých mohou rodiny společně a plnohodnotně prožít společné chvíle. „Do kampaně se může zapojit jakákoliv organizace pracující s rodinami, která v tomto období pořádá různé vzdělávací aktivity, slavnosti, oslavy a akce pro rodiny a širokou veřejnost,“ vysvětluje ředitelka Sítě pro rodinu Irena Přibylová. K přihlášení stačí jen vyplnit formulář a na vlastní propagační materiály přidat grafiku kampaně. Více informací na www.festivalrodiny.czFotogalerieZpět na kalendář akcí