Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Název loga
Název loga

Dotace

1.4.2021

Tvorbu koncepcí rodinné politiky na úrovni obcí je možné podpořit prostřednictvím dotačního programu Místní agenda 21

1.3.2021

Dotace na podporu aktivit nestátních neziskových organizací v Libereckém kraji, zaměřených na práci s rodiny s dětmi.

4.1.2021

Čtyřicet tisíc korun. Tolik činí krajská dotace v oblasti rodinné politiky občanskému sdružení D.R.A.K. na literární projekt nazvaný Medvídek Nebojsa – co nevíš, Nebojsa ti poradí. Pod tímto názvem vyjde kniha pro rodiče dětí do tří let. Jejími autory jsou samotní pracovníci občanského sdružení, ilustrace se ujala jedna z klientek chráněné dílny. Kniha se bude distribuovat zdarma; 150 výtisků obdrží vybrané rodiny.

21.4.2022

Již třetím rokem mohou nestátní neziskové organizace získat od Libereckého kraje finanční podporu na aktivity pro rodiny s dětmi. Žádost o individuální dotaci v oblasti rodinné politiky je možné podávat od 25. dubna do 16. května letošního roku prostřednictvím internetových stránek Libereckého kraje. Celkem kraj na tyto účely vyčlenil půl milionu korun.

1.2.2023

Již od roku 2008 vyhlašuje Ministerstvo práce a sociálních věcí každoročně soutěž Obec přátelská rodině a seniorům. V letošním roce 2023 tomu není jinak. Cílem této soutěže je zvýšit počet obcí, které budou dlouhodobě podporovat rodiny a zlepšovat podmínky pro jejich život prostřednictvím prorodinných a proseniorských aktivit a budou tak vytvářet prostředí přátelské rodinám. Bližší informace k soutěži naleznete ZDE

15.3.2023

Od roku 2020 mohou nestátní neziskové organizace získat od Libereckého kraje finanční podporu na aktivity pro rodiny s dětmi. Žádost o individuální dotaci v oblasti rodinné politiky je možné podávat od 20. března do 28. dubna letošního roku prostřednictvím internetových stránek Libereckého kraje. Celkem kraj na tyto účely vyčlenil půl milionu korun.

30.4.2024

Od roku 2020 mohou nestátní neziskové organizace získat od Libereckého kraje finanční podporu na aktivity pro rodiny s dětmi. Individuální žádosti o dotaci v oblasti rodinné politiky je možné podávat od 30. dubna do 20. května letošního roku prostřednictvím internetových stránek Libereckého kraje. Celkem kraj na tyto účely vyčlenil 800.000 Kč.