Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Název loga
Název loga

Plné hnízdo se vrací. Zavítalo i do Libereckého kraje, v televizi bude 11. března

Plné hnízdo. Úspěšný televizní cyklus o pěstounských rodinách přichází s druhou sérií a opět navštíví všechny kouty republiky. Po vlně zájmu o pěstounskou péči se do projektu totiž už podruhé zapojily nejen všechny kraje ale i Ministerstvo práce a sociálních věcí. Čtrnáct rodin druhé řady  zvládne snad každou rodičovskou nálož, která se vůbec může objevit. 

 

Autorský tým Šimečková-Třešňák a režisérský čtyřlístek Linda Kallistová Jablonská, Ivana Pauerová Miloševič, Adam Oľha a Martin Páv spolu s renomovanými psychology, terapeuty a dalšími odborníky na pěstounství, rodičovství a život jako takový, ukážou, jak zvládnout každý problém a najít cestu i z toho nejtemnějšího lesa. Epizoda z Libereckého kraje se ude vysílat v pondělí 11. března na ČT 1 ve 22.10.  

 

O díle z Libereckého kraje hovoří anotace: „Proč má Mirek Magdu v telefonu uloženou jako Sněhurku? Protože, když jí potkal poprvé, opečovávala sedm trpaslíků. To už ale dávno neplatí a ani sourozenci samotní neví úplně přesně, kolik jich vlastně doma je. I tak to ale není žádná pohádka. Bucharovi jsou ale neuvěřitelní bojovníci, kteří zdolají každou horu, i kdyby byla postavená z hromad léků, které ještě nikdo nebere, kdy má. A jako v pohádkách i v domku s největším gaučem ve střední Evropě přijde den, kdy všichni princové chtějí potkat princeznu svého srdce a naopak. Jak ale přistupovat k lásce dětí s mentálním hendikepem? Jak vůbec přijmout, že i jim se zapalují lýtka? A jak si tohle všechno užít, a to i když jste chlap?"

 

Zdroj: tisková zpráva Libereckého krajeFotogalerie