Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Název loga
Název loga

5. číslo zpravodaje Rodinám

 

tituln_i_strana.jpg (JPG 2480x3507px )

Liberecký kraj pod hlavičkou rodinné politiky vydal v pořadí 5. číslo zpravodaje rodinné politiky Libereckého kraje pod názvem Rodinám, který je určen všem rodinám v našem kraji.

 

Chtěli byste se stát náhradním rodičem a chybí Vám informace o tom, jak probíhá psychologické posouzení žadatelů o náhradní rodinnou péči? Víte, kde naleznete ucelené informace o rodinné politice Libereckého kraje? Hledáte inspiraci na rodinný výlet po kraji nebo jak zabavit děti doma za deštivého počasí? Jste rodičem dítěte s poruchou autistického spektra a potřebujete odbornou pomoc? Máte doma budoucího kameramana/ku, režiséra/ku nebo scénáristu/ku a hledáte pro něho/ni volnočasovou aktivitu, ve které by mohl/a rozvíjet své dovednosti? Odpovědi na všechny tyto otázky a mnohé další užitečné informace pro rodiny s dětmi naleznete ve vydaném 5. čísle zpravodaje Rodinám.

 

logo_partner_eu.png (PNG 440x120px )

 

 

 

 

Tvorba zpravodaje je financována z Operačního programu Zaměstnanost, prioritní osa 2 - Sociální začleňování a boj s chudobou prostřednictvím projektu Systémová podpora práce s rodinou v Libereckém kraji (reg. číslo CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_007/0013535), ze státního rozpočtu České republiky a z rozpočtu Libereckého kraje.Přiložené soubory